Hesabım
  HBO, Matt Reeves Ortaklığında Bir Bilim-Kurgu Dizisi Geliştiriyor

  The Future adlı diziden ilk detaylar belli oldu..

  HBO Max, The Batman yönetmeni ve Felicity'nin ortak yaratıcısı Matt Reeves ve 6th & Idaho şirketiyle, Run ortak yazarı Dan Frey'in yakında çıkacak romanı The Future Is Yours'a dayanan bir saatlik bilim kurgu draması The Future'u geliştiriyor. Projenin arkasında aynı zamanda yönetmen Aneesh Chaganty, yapımcılar Natalie Qasabian, Sev Ohanian ve 6th & Idaho'nun genel bir anlaşma altında olduğu Warner Bros. TV. yer alıyor.

  Frey'in kitabına dayanarak yazdığı The Future, modern insanlık tarihindeki en devrimci teknolojik cihazı icat eden iki en iyi arkadaşın hikayesini anlatacak. Dizi, günümüzün Silikon Vadisi'nde geçen, teknolojiyle olan ilişkimizle ilgili acil sorularla boğuşan ve TV'de hiç görülmemiş yenilikçi bir multimedya tarzıyla anlatılan bir bilim kurgu dizisi olacak. Frey, aynı zamanda yönetmenlik yapan Chaganty'le birlikte yapımcılık görevi de üstlenecek.

  Reeves, Adam Kassan ve Daniel Pipski, Qasabian ve Ohanian'la birlikte 6th & Idaho için yönetici yapımcı olacaklar. 6th & Idaho, Warner Bros. TV ile birlikte prodüksiyonu yürütecek. The Future, WBTV ile yaptığı genel anlaşma kapsamında HBO Max ile 6th & Idaho’nun ikinci projesi anlamına geliyor. HBO Max, daha önce Gotham City polis departmanında geçen ve Reeves'in The Batman uzun metrajlı filmi için yarattığı dünyayla bağlantılı orijinal bir DC draması için hazırlıklara başlamıştı. 

  Chaganty, Qasabian ve Ohanian geçtiğimiz günlerde Hulu için izlenme rekorları kıran ve beğenilen Run'da işbirliği yaptı. Üçü daha önce, 2018 Sundance Film Festivali'nde çıkış yapan ve dünya çapında 1 milyon dolardan daha az bir bütçeyle 75 milyon dolardan fazla hasılat elde eden bağımsız film Searching'te de birlikte çalıştı. Şu anda Search'ün devamı için ön prodüksiyon aşamasındalar. Reeves ise şu anda 2022'de Warner Bros. Pictures tarafından gösterime girecek olan The Batman uzun metrajlı filminin çekimleriyle meşgul. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top