Hesabım
  Guy Ritchie'nin Türkiye'de Çektiği "Operation Fortune" Ne Zaman Vizyona Girecek?
  29 Kas 2022 - 10:16

  "Operation Fortune: Ruse de guerre" filminin vizyon tarihi belli oldu.

  Guy Ritchie'nin Jason Statham başrollü aksiyon ve geirlim filmi "Operation Fortune: Ruse de guerre"nin (Servet Operasyonu) vizyon tarihi belli oldu. Daha önce vizyon tarihi ertelenen film, 13 Ocak 2023'te izleyiciyle buluşacak.

  Geçtiğimiz haftalarda STX stüdyosunun finansal krizi nedeniyle filmin Amerika'daki dağıtımının yapılamayacağı ve doğrudan dijital bir platforma satılacağı ortaya çıkmıştı. Bu platformun hangisi olacağı şimdilik belli değil.

  Guy Ritchie ve Michael Mann Filmleri Arafta Kaldı

  Çekimlerinin büyük bir kısmı Antalya'da gerçekleştirilen "Operation Fortune: Ruse De Guerre", dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek amacıyla, uluslararası bir istihbarat ittifakı olan "Five Eyes" tarafından işe alınan M16 ajanı Orson Fortune’u merkezine alıyor. CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile birlikte çalışmak zorunda bırakılan Fortune, zengin bir silah tüccarının izini sürmeye çalışırken dünyayı dolaşması zorunda kalıyor.

  Ritchie ile beşinci kez birlikte çalışan Jason Statham, Orson Fortune karakterini canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Hugh Grant, Cary Elwes, Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Max Beesley, Eugenia Kuzmina, Lourdes Faberes, Peter Ferdinando ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top