Hesabım
  Zack Snyder "Rebel Moon"un Çekimlerini Bitirdi

  Snyder'ın Star Wars'tan esinlenen bilim kurgu filmi Netflix'te yayınlanacak.

  Netflix

  "Man of Steel", "Batman V Superman: Dawn of Justice" gibi DC filmlerine imza atan Zack Snyder'ın kendi Star Wars versiyonu olarak adlandırdığı galaksiler arası bilim kurgu destanı "Rebel Moon"un çekimleri tamamlandı. Film iki bölüm halinde Netflix'te yayınlanacak.

  Haberi yeni sosyal medya platformu Vero'da duyran Snyder, Doona Bae'nin filmdeki savaşçı karakterini gösteren kısa bir kesit paylaştı. Videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Snyder ayrıca filmin çekimlerinde çalışan herkese teşekkür etti.

  "Rebel Moon", galaksinin uzak bir köşesinde yaşayan kendi halinde barışçıl bir koloninin zalim bir tiranın (Ed Skrein) orduları tarafından terörize edilmesini, kolonideki insanların da gizemli bir kadını (Sofia Boutela) komşu gezegenlerden yardım istemeye göndermesini anlatacak.

  Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Michiel Huisman, Jena Malone, Cary Elwes, Ray Fisher, Corey Stoll, Alfonso Herrera, Cleopatra Coleman, Stuart Martin, Kingston Foster, Ingvar Sigurdsson, Fra Fee ve Staz Nair gibi isimlerin yer aldığı kadroda ayrıca usta oyuncu Anthony Hopkins de bulunuyor. Hopkins filmde "bir zamanlar öldürülen Kral'ın savunucusu" olan bir savaş robotuna sesiyle hayat verecek.

  Snyder filmin senaryosunu, "300" filmini birlikte yazdığı Kurt Johnstad ve "Army of the Dead" filmini birlikte yazdığı Shay Hatten ile birlikte kaleme aldı. "Rebel Moon"un Netflix'te yayınlanmadan önce kısa bir süre için vizyona da gireceği biliniyor ancak şimdilik filmin ne zaman yayınlanacağına yönelik herhangi bir tarih açıklanmadı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top