Hesabım
  Colin Farrell’lı “After Yang” Kadrosunu Şekillendiriyor!
  17 Nis 2019 - 03:46

  Robot draması “After Yang” oyuncu kadrosuna dört yeni ismi kattı.

  In Bruges”, “Yedi Psikopat” ve “The Lobster” gibi filmlerle tanınan ve son olarak geçtiğimiz sene “Dul Kadınlar”da izlediğimiz Altın Küre ödüllü başarılı İrlandalı aktör Colin Farrell’ın başrolünü üstlendiği robot draması “After Yang” oyuncu kadrosunu şekillendirmeye başladı. 2016 yapımı “Paterson” ile hatırlanan İranlı aktris Golshifteh Farahani, Netflix yapımı “The Umbrella Academy”den tanıdığımız Justin Min, “Homeland” dizisinde izlediğimiz Sarita Choudhury ve bu sene gişe fatihi “Five Feet Apart”ta karşımıza çıkan genç yıldız Haley Lu Richardson filmin kadrosuna dahil oldu.

  Hikaye detayları henüz tam olarak bilinmeyen “After Yang”, robot çocukların yatılı bebek bakıcıları olarak satın alınabildiği bir dünyada geçiyor ve ailelerinin robot ferdi Yang’in (Justin Min) hayatını kurtarmaya çalışan bir çifte (Colin Farrell ve Golshifteh Farahani) ve kızlarına odaklanıyor. Filmde Yang, küçük kız kardeşinin kültürel mirasını öğrenmesine yardımcı olmak için programlanmış bir robottur.

  2017 yılının en iyi bağımsız filmlerinden biri olarak görülen John Cho ve Haley Lu Richardson'lı drama filmi “Columbus” ile ilk yönetmenlik denemesine imza atan Güney Kore doğumlu Amerikalı yönetmen Kogonada filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor. Merak uyandıran film, yazar Alexander Weinstein’ın “Saying Goodbye to Yang” (Yang’e Veda Etmek) isimli kısa hikayesinden beyaz perdeye uyarlanıyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top