Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Emily Blunt’lı “A Quiet Place 2”ya Brian Tyree Henry Dahil Oldu!
  9 Haz 2019 - 21:42

  Brian Tyree Henry, Hollywood’daki yükselişini sürdürüyor.

  17 milyon dolarlık bütçesine karşılık tüm dünyada 340 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek büyük bir başarıya imza atan korku filmi “Sessiz Bir Yer”in merakla beklenen devam halkası “A Quiet Place 2” oyuncu kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor. “This Is Us” ve “Atlanta” dizileriyle iki yıl üst üste Emmy Ödülü’ne aday gösterilen başarılı aktör Brian Tyree Henry filmin kadrosuna dahil olmak için görüşmelere başladı.

  Filmin oyuncu kadrosunda ilk filmden Emily BluntMillicent Simmonds ve Noah Jupe yer alıyor. “28 Days Later...”, “Breakfast on Pluto” ve “Inception” gibi filmlerle tanınan ve son olarak geçen sene “The Delinquent Season”da izlediğimiz İrlandalı aktör Cillian Murphy’yi ise devam filminde ilk kez izleyeceğiz. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise ilk film için de kamera arkasına geçen John Krasinski üstleniyor. Filmin hikaye detayları henüz belli değil.

  Geçtiğimiz yılın en başarılı korku filmlerinden biri olarak gösterilen “Sessiz Bir Yer”in konusu şöyleydi: İki çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir...

  “A Quiet Place 2”nun ülkemizde 15 Mayıs 2020 tarihinde gösterime girmesi bekleniyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top