Hesabım
  Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro'dan Büyük Ödül!
  15 Nis 2020 - 20:51

  Usta oyuncular, yardım kampanyasına destek karşılığında Scorsese filminde rol teklif ediyor..

  Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro, hayranlarına Martin Scorsese'nin yönettiği “Killers of the Flower Moon” adlı filmde bir figüran rolü kazanma fırsatı sunuyor. Hayranlar, DiCaprio’nun “Amerika Gıda Fonu”, “Meals of Wheels” ve “No Kid Hungry” gibi oluşumları destekleyen meydan okuma yoluyla para bağışlayarak yarışmaya katılabilecekler.

  Bu etkinlikte toplanacak bağışlar, Koronavirüs pandemisinden etkilenenlere yemek sağlanmasına yardımcı olacak. DiCaprio ve De Niro, meydan okumayı DiCaprio’nun Instagram hesabında yayınlanan bir videoda açıkladı. De Niro yayınlanan videoda; “En savunmasız topluluklarımızın desteğimize her zamankinden daha fazla ihtiyacı var” dedi.

  Meydan okumayı kazanan kişi, figüran rolüne ve sette bir güne ek olarak, film galasına muhteşem üçlüyle birlikte katılacak. Videoda, DiCaprio ise; "Büyük Martin Scorsese, Robert De Niro ve benimle çalışmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiyseniz, bu sizin şansınız. Robert ve ben, Martin tarafından yönetilen "Killers of the Flower Moon" adlı yeni bir filme başlayacağız. Size küçük bir rol sunmak, günü üçümüzle birlikte sette geçirmek ve prömiyere katılmak için size bir fırsat sunmak istiyoruz.” dedi.

  Videonun sonunda, iki kişi Matthew McConaugheyEllen DeGeneres ve Jamie Foxx'a yarışmaya katılmaları için meydan okudu. Diğer meydan okuma teklifleri arasında, Justin Bieber'ın kazananın evinde "One Less Lonely Girl" şarkısını söyleme şansı ve Kevin Hart’ın bir sonraki filminde yer alma fırsatı yer alıyor. 

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  We recently launched #AmericasFoodFund to help make sure every family in need gets access to food at this critical time. Our most vulnerable communities need our support now more than ever. That’s why we’re asking you to help us with the #AllinChallenge. If you’ve ever wondered what it’s like to be able to work with the great @martinscorsese_, Robert De Niro and myself, this is your chance. Robert and I are going to be starring in a new movie called Killers of the Flower Moon, directed by Martin Scorsese. We want to offer you a walk-on role, the opportunity to spend the day on the set with the three of us, and attend the premiere. To take part, please go to allinchallenge.com and donate whatever you can. 100% of your donation will go to @MealsonWheelsAmerica, @NoKidHungry and #AmericasFoodFund (@wckitchen & @feedingamerica) @officiallymcconaughey, @theellenshow and @iamjamiefoxx, will you go all in with us?

  Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio)'in paylaştığı bir gönderi ()

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top