Hesabım
  'Wonder Woman 1984'un HBO Max Yayın Tarihi Açıklandı
  13 Ara 2020 - 19:18

  2020 yılını Wonder Woman'la yolcu edeceğiz..

  Görünüşe göre Patty Jenkins yönetmenliğindeki  Wonder Woman 1984'u görmek için daha fazla beklememize gerek kalmayacak. Merakla beklenen devam filmi, HBO Max'te, 25 Aralık'ta vizyon için planlanan günde yayınlanacak. Film, abonelerden hiçbir ek ücret talep etmeden ABD'de HBO Max'te bir ay boyunca yayında kalacak. Wonder Woman 1984 çıkış tarihi haberleri ilk olarak kasım ayında çıktı ve Warner Bros tarafından doğrulandı. 

  Video açıklamasına göre, Wonder Woman 1984, 25 Aralık'ta ilk kez sinemalarda gösterime girecek ve aynı gün sadece HBO Max üzerinde yayınlanacak. Film, sadece 30 gün boyunca HBO Max'te yayınlanacak ve bu sürenin sonunda sadece sinemalarda gösterilecek. Muhtemelen vizyon sonunda HBO Max'e geri dönecek ama ondan da önce Blu-ray ve DVD sürümüne sahip olacak. Pandeminin ortasında bir sinemaya gitmeye cesaret etmek istemeyen hayranlar ve izleyiciler için bu harika bir haber.

  Başlığından da anlaşılacağı gibi, Wonder Woman 1984, orijinalinden yıllar sonrasını konu alacak. Senaryo detayları oldukça sıkı bir şekilde gizli tutuldu ama Diana'nın (Gal Gadot) bu sefer iki kötü adamla karşı karşıya geleceğini biliyoruz. İş dünyası kralı Maxwell Lord (Pedro Pascal) ve temel Wonder Woman baş düşmanı Cheetah ( Kristen Wiig). Chris Pine, ilk filmin sonunda ölmüş olmasına rağmen, bir şekilde Steve Trevor olarak geri döndü. Yeniden ortaya çıkmasının ardındaki ayrıntılar bilinmiyor ancak, bir tür zaman yolculuğu ya da sihir söz konusu olabilir. Film, başlangıçta bu haziran ayında piyasaya sürülecekti. Wonder Woman 1984, Koronavirüs nedeniyle birkaç farklı takvim değişikliğine uğradı. 2021 yılına ertelenme de konuşuluyordu ama şirket, abone kazanmak için filmi bir koz olarak kullanmayı tercih etti. Wonder Woman 1984'u HBO Max'e göndermeye karar verdikten sonra Warner Bros., Dune ve Matrix 4 dahil olmak üzere 2021 filmlerinin tamamının bu formatı izleyeceğini ve aynı anda hem sinemalarda hem de HBO Max'te yer alacağını açıkladı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top