Hesabım
  Gerard Butler ve Morena Baccarin, ‘Greenland’ İçin Geri Dönüyor
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 14 Haz 2021 - 20:39

  Başrol oyuncuları devam filmi için anlaşmayı imzaladı

  Yapımcı firma Anton, Basil Iwanyk'in Thunder Road Pictures şirketi ve Gerard Butler'la Alan Siegel'in sahibi olduğu G-BASE, aksiyon gerilim “Greenland”in devam filmini yapacak. Çekirdek film yapım ekibi, yönetmen Ric Roman Waugh önderliğinde, yazar Chris Sparling'in yazdığı bir senaryodan hareketle hikayeye geri dönüyor. Orijinal filmin başrol oyuncuları Gerard Butler ve Morena Baccarin, rollerini yeniden canlandıracak.

  Hikayenin devamında, yıldızlararası bir kuyruklu yıldızın Dünya'ya çarpmasıyla neredeyse yok olma seviyesindeki bir olaydan sağ kurtulan Garrity Ailesi, Grönland sığınağından ayrılacak ve yeni bir ev için Avrupa'nın yok olmuş, donmuş çorak arazisinde tehlikeli bir yolculuğa çıkacak. “Greenland: Migration”ın yapımcılığını Thunder Road'dan Iwanyk ve Brendon Boyea, G-BASE'den Butler'la Siegel ve Anton'dan Sébastien Raybaud ve John Zois üstleniyor. Anton, filmi tamamen finanse ediyor ve tüm hakları kontrol ediyor.

  Ana çekimlerin 2022 için yapılması planlanıyor. İlk uzun metrajlı film olan "Greenland", geçen yaz dünya çapındaki karantina ve sınırlı sinema kapasitesinin ortasında güçlü gişe rakamlarına ulaştı ve küresel gişe beklentilerine meydan okudu. Film, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Rusya dahil olmak üzere 26'dan fazla ülke sinemalarında bir numarada yer aldı.

  Film, ABD ve uluslararası sinemalarda gösterime girmesinin ardından, dijital olarak da piyasaya çıktı ve ardından ABD'de HBO Max'te özel bir gösterim yaptı. Greenland, hem Apple, hem de Google Play'de premium kiralama fiyatıyla VOD listesinin zirvesinde yer aldı. Waugh şunları söyledi: “Greenland, küresel bir felaket olayının ortasında insanlığımıza seslendi ve insanların ölüm kalım olduğunda birbirlerine hem iyi hem de kötü şekilde neler yapabildiklerini vurguladı.” dedi. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Aldo
   İlk film o kadar klişeydi ki, benzer herhangi bir filmi izlemiş olsanız bu filmi izlemeye gerek kalmazdı.
  Yorumları göster
  Back to Top