Hesabım
  'In the Heights' Yıldızı Leslie Grace, HBO Max Filminde Batgirl'ü Oynayacak
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 22 Tem 2021 - 10:33

  HBO Max, Batgirl rolü için oyuncusunu buldu

  Everett Collection
  In the Heights”ın yıldızı Leslie Grace, yakında çıkacak olan HBO Max süper kahraman filmi “Batgirl”de Barbara Gordon olarak rol alacak. Başrol için Grace, "Five Feet Apart" oyuncusu Haley Lu Richardson, "Dora and the Lost City of Gold"un yıldızı Isabela Merced ve "Set It Up"dan Zoey Deutch gibi birçok zorlu rakibi geride bıraktı.

  Bad Boys for Life”ın arkasındaki başarılı ikili Adil El Arbi ve Bilall Fallah, “Batgirl”i yönetecek. Christina Hodson (“Bumblebee,” “The Flash”) senaryoyu yazıyor. Çekimlerin kasım ayında başlaması bekleniyor. “Batgirl”ün henüz bir yayın tarihi yok. Grace'in ilk başrolü, Jon M. Chu'nun yönettiği ve Lin-Manuel Miranda'nın hit Broadway müzikalinden uyarlanan Warner Bros. filmi “In the Heights” oldu. Haziran ayında sinemalarda ve HBO Max'te gösterime giren filmde Grace, Anthony RamosMelissa Barrera ve Corey Hawkins'ten oluşan bir oyuncu kadrosuyla birlikte yer aldı ve Nina Rosario'yu canlandırdı.

  Grace, "Herhangi bir film setinde gerçekleşmesi gereken herhangi bir şey için bir referans noktam yoktu." dedi ve kendisini rahat hissettirdiği için film yapım ekibini ve yardımcı yıldızlarını överek; “Hiçbir şey bilmediğimin aşırı farkındaydım ama aynı zamanda büyüklükle çevrili olduğumu da biliyordum. Her zaman onu özümsemeye ve tüm soruları sormaya çalışıyordum çünkü, bunun tıpkı ilk raundda yaşanacak bir anormallik gibi olduğunu biliyordum.” dedi.

  Şimdi Grace, Hollywood'un kutsal türü haline gelen çizgi roman uyarlamalarından birine öncülük ediyor ve heyecanını artık yenmiş görünüyor. Batgirl için birçok yıldız oyuncuyla görüşüldü ve denemeler yapıldı. Sonunda, Grace'in Batgirl olarak rol alacağı bildirdi. Önümüzdeki yıllar Leslie Grace'in hızlı yükselişine tanık olabiliriz. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top