Hesabım
  Tom Hanks, Wes Anderson’ın Yeni Filminin Kadrosunda!

  İki Oscar ödüllü Hanks, Wes Anderson'la buluşuyor

  Tom Hanks, Wes Anderson'ın büyülü dünyasına girmeye hazırlanıyor. İki Oscar ödüllü “Forest Gump” yıldızı, yönetmenin henüz isimlendirilmemiş bir sonraki filminde küçük bir rol oynayacak. Hanks, Tilda SwintonBill Murray ve Adrien Brody'nin de aralarında bulunduğu yıldızlar kadrosuna katılarak Anderson'la çalışan oyuncular listesine dahil olacak.

  Hanks'in, daha önce Steven Spielberg, Jonathan Demme, Paul GreengrassRobert Zemeckis ve Coen Brothers gibi isimlerle iş birliği yapan bir oyuncu olduğunu ve sektördeki on yıllar boyunca en iyi auteur yönetmenlerle seçici olarak çalıştığı düşünülürse, bu dikkate değer bir tercih olarak göze çarpıyor. Anderson'ın son filminin konusuyla ilgili ayrıntılar şimdilik gizli tutuluyor.

  Anderson, son olarak gazeteciliğe olumlu eleştiriler sergilediği bir aşk mektubu olarak adlandırılan “The French Dispatch”i çekti ve Cannes'da prömiyer yaptı. Film, 22 Ekim'de genel gösterime girecek. Başrollerinde Frances McDormand, Timothee Chalamet, Benicio Del Toro, Elisabeth Moss, Willem Dafoe ve Jeffrey Wright'ın yanı sıra adı geçen Brody, Murray ve Swinton yer alıyor.

  Hanks, kısa süre önce Apple TV Plus için 2. Dünya Savaşı draması “Greyhound”da rol aldı ve “A Beautiful Day in the Neighborhood”da Fred Rogers'ı canlandırarak Oscar adaylığı kazandı. Daha sonra Disney Plus'ta gösterime girecek olan Pinokyo'nun canlı aksiyon versiyonunda Geppetto olarak ve Baz Luhrmann'ın Elvis Presley hakkındaki isimsiz filminde Albay Tom Parker olarak yer alacak

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top