Hesabım
  Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot'lu "Red Notice"tan Fragman!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 2 Eyl 2021 - 20:17

  İddialı aksiyon filminden Türkçe altyazılı fragman yayında!

  Dwayne JohnsonGal Gadot ve Ryan Reynolds'un başrollerini paylaştığı, aksiyon severlerin büyük heyecanla beklediği Netflix filmi Red Notice'ın altyazılı fragmanı yayınlandı. Beau Flynn (FlynnPictureCo); Dwayne Johnson, Dany Garcia ve Hiram Garcia (Seven Bucks Productions) ve Rawson Marshall Thurber'ın yapımcılığında çekilen film, 12 Kasım 2021 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye'de yayında olacak. 

  Netflix'in yayınladığı özet bilgisine göre; Interpol tarafından yayınlanan bir Kırmızı Bülten, dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için küresel bir uyarıdır. Arama yapmak için izin çıktığında, davayla FBI'ın en iyi profil uzmanı John Hartley (Dwayne Johnson) ilgilenir. Bu arayışı onu, dünyanın en iyi sanat hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop'u (Gal Gadot) yakalamak için ortak olmaya zorladığı cesur bir soygunun içerisine sürükler. Olaylar silsilesi bu üçlüyü dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishaneye, dans pistine, ormana ve hepsinden en kötüsü, sürekli birbirlerinin çalıştıkları şirketlere götürür.

  Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds ile beraber filmin oyuncu kadrosunda Ritu Arya ve Chris Diamantopolous yer alıyor. Rawson Marshall Thurber'ın (Central Intelligence, Skyscraper) yazıp yönettiği filmin yapımcılığını Seven Bucks Productions'dan Hiram Garcia, Dwayne Johnson ve Dany Garcia ile beraber Beau Flynn’s Flynn Picture Co. ve Thurber’s Bad Version Inc. şirketleri üstleniyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top