Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Downton Abbey" Filminden Set Arkası Kareleri!
  13 Ağu 2019 - 09:39
  facebook Tweet

  "Downton Abbey" filminden set kareleri geldi.

  "Downton Abbey" Filminden Set Arkası Kareleri!
  1. "Downton Abbey" Filminden Set Arkası Kareleri! +

  Diziden beyaz perdeye uyarlanan ve heyecanla beklenen Downton Abbey filminin setinden eğlenceli kareler yayınlandı. ET aracılığıyla gelen karelerde prodüksiyonu görkemli filmin kamera arkasına bir bakış atıyoruz. Merakla beklenen "Downton Abbey" filminin yönetmen koltuğuna Sex and The City30 RockSix Feet Under gibi önemli yapımların yönetmenliğini üstlenen ayrıca Downton Abbey'nin bazı bölümlerinin yönetmenliğini yapan Michael Engler oturuyor. Filmin senaryosunu ise Julian Fellowes kaleme aldı.

  İngiliz monarşisinin en tepesindeki isim, Kraliçe Elizabeth’in en sevdiği dizi olduğu açıklanan dizi, 1920'li yıllarda hem dünya savaşının etkisiyle hem de sınıf çatışmalarıyla çalkanan bir toplumda, İngiliz soylusu bir evin içindeki hizmetkarlar ve ev sahipleri arasındaki ilişikiyi temel olarak alıyordu. İzleyicilerini 1925 yılına götürecek olan, 2010 yılında başlayan ve altı senelik ekran serüvenini 2015'te sonlandıran, üç Altın Küre ödüllü “Downton Abbey” dizisinin merakla beklenen beyaz perde uyarlaması, dizinin finalinden 1,5 yıl sonrasında geçiyor. Filmde Crawley ailesi ve sadık hizmetkarları, İngiltere Kralı ve Kraliçesinden bir ziyaret için hazırlık aşamasındalar...

  Dizinin en sevilen karakterlerini bir kez daha seyircilerin karşısına çıkarmaya hazırlanan dönem filminin zengin oyuncu kadrosunda; Aşk Engel TanımazAyı PaddingtonFrankeinstein gibi filmleriyle tanıdığımız Hugh Bonneville, dizide Lady Mary Crawley rolüyle karşımıza çıkan Michelle Dockery, dizinin Violet Crawley'si Maggie Smith'in yanı sıra Harry Potter serisinin Dolores Umbridge'i Imelda StauntonGeraldine JamesDavid HaigTuppence MiddletonPenelope Wilton gibi isimler yer alıyor. Yani 15 Primetime Emmy ödülünün sahibi olan ve tam 69 kez Emmy adaylığı alan dizinin birçok önemli karakteri beyaz perde uyarlamasında da karşımıza çıkacak.

  Dönem filmi "Downton Abbey"nin ülkemizdeki izleyicileriyle ne zaman buluşacağı henüz belli değil. Ancak yurt dışında 13 Eylül 2019 tarihinde sinemalarda gösterilmeye başlanacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  Foto galeriler
  Netflix'te İzleyebileceğiniz 10 Harika Bilim Kurgu Filmi
  HABERLER - Fotoğraf & Videolar
  28 Mayıs 2020 Perşembe
  Netflix'te İzleyebileceğiniz 10 Harika Bilim Kurgu Filmi
  Bayram Coşkusu İçin Olmazsa Olmaz Filmler!
  HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
  26 Mayıs 2020 Salı
  Bayram Coşkusu İçin Olmazsa Olmaz Filmler!
  Bayramda Büyüklerimizin Değerini Hatırlatan Filmler!
  HABERLER - Fotoğraf & Videolar
  25 Mayıs 2020 Pazartesi
  Bayramda Büyüklerimizin Değerini Hatırlatan Filmler!
  Sam Raimi'nin Spider-Man Üçlemesindeki Gizli Detaylar!
  HABERLER - Gündemdeki Filmler
  24 Mayıs 2020 Pazar
  Sam Raimi'nin Spider-Man Üçlemesindeki Gizli Detaylar!
  Film foto galerileri
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top