Hesabım
  2022'nin Devamında İzleyeceğimiz Marvel Yapımları
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 10 Tem 2022 - 06:00

  2022'nin kalan yarısında hangi Marvel yapımlarını izleyeceğiz?

  1. +
  I Am Groot (10 Ağustos 2022)

  Disney+'ta izlemek için tıklayın...
  Devamı...

  2021 yılını Spider-Man: No Way Home ile muazzam bir gişe başarısına imza atarak kapatan Marvel, 2022 yılının geride bıraktığımız ilk yarısında da film ve dizileriyle hayranları sevindirdi. 

  6 Mayıs'ta vizyona giren Sam Raimi imzalı Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında şu anda dünya çapında 952 milyon dolara ulaşan gişe hasılatıyla, yılın en çok kazanan ikinci filmi konumunda bulunuyor. Benedict Cumberbatch'in, Spider-Man: No Way Home'un ardından bir kez daha Doctor Strange rolünü yinelediği film, karışık eleştiriler almasına rağmen Marvel hayranlarını hala sinemalara çekiyor.

  Cuma günü vizyona giren Thor: Love and Thunder'ın da Marvel Stüdyoları'nın gişe başarısını sürdürmesi bekleniyor. En son 2019'de Avengers: Endgame'de izlediğimiz Thor'un 4. solo macerasında, Chris Hemsworth'e, Jane Foster rolüyle geri dönen Natalie Portman'ın yanı sıra filmin ana kötü karakteri olarak Christian Bale eşlik ediyor. 

  Sinema filmlerinin yanı sıra Disney+'ta yayınlanan Oscar Isaac başrollü "Moon Knight" ve "Ms. Marvel" dizileri de 2022'nin ilk yarısında izleyiciyle buluşan ve beğenilen yapımlar oldular.

  Tabii ki Marvel Stüdyoları'nın bu yıl içerisindeki projeleri bunlarla sınırlı değil. Heyecanla beklenen Black Panther devam filminin yanı sıra birçok Marvel dizisi Disney+'ta yayınlanmak için sırasını bekliyor. Disney+'a abone olarak izlemeye başlamak için tıklayın...

  İşte 2022'nin geri kalanında izleyeceğimiz Marvel yapımları...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top