Hesabım
  "After Life"ı Sevenlerin İzlemesi Gereken 10 Harika Dizi

  After Life sevenlerin kaçırmaması gereken diziler..

  Dünyaca ünlü İngiliz komedyen Ricky Gervais, stand up, Altın Küre sunuculuğu, filmler ve elbette dizileriyle üretkenliğini sürdürüyor. Daha önce Extras gibi diziler ve The Invention of Lying gibi önemli filmlere imza atan komedyen, geçen sezon After Life dizisiyle Netflix'te karşımıza çıktı. Karısını yakın zamanda kaybeden ve intihara meyilli bir adamın etrafında gelişen hikaye, hem Gervais'in ofansif mizahını hem de duygusal anları barındırıyordu. Verdiği mesaj basit ama önemli olan Gervais, dizinin sevilmesiyle ikinci sezon hazırlıklarına aralıksız başladı ve yakın zamanda yayına girdi. Bu kez biraz daha duygusal olan Gervais, yine de hayat devam ediyor mesajını da vermeyi ihmal etmedi. Peki bu diziyi izlediniz, çok sevdiniz ve şimdi bir boşluktasınız diyelim. O zaman ne izleyecekesiniz? Cevabı için 10 filmlik bir liste hazırladık. After Life'ı çok sevdiyseniz, bir şekilde benzeyen ve kaçırmamanız gereken diziler işte burada!

  Living with Yourself

  Living with Yourself

  Yönetmen: Timothy Greenberg

  Oyuncular: Paul RuddAisling Bea

  Miles (Paul Rudd) hayatta mücadele içerisinde olan bir adamdır. Gizemli bir tedavi sürecine başlar ve sonrasında eski benliğinin kendisinin daha iyi bir versiyonuyla değiştirilmiş olduğunu keşfeder. Aldığı kararların sonuçları ortaya çıktığındaysa eşi (Aisling Bea), kariyeri ve kendisi için savaşması gerektiğini anlayacaktır.

  Dead to Me

  Dead to Me

  Yönetmen: Liz Feldman

  Oyuncular: Christina ApplegateLinda CardelliniJames MarsdenJen’in kocası cinayete kurban gitmiştir. Kocasının acısını atlatamayan Jen’in hayatı kendisinden tamamen farklı bir karaktere sahip olan özgür ruhlu bir kadın olan bir kadın ile tanıştığında bambaşka bir hal alır. İkisi arasında güçlü bir arkadaşlık filizlendiğinde Jen’in yaşamında köklü değişiklikler meydana gelir. 

  Barry

  Barry

  Yönetmen: Bill HaderAlec Berg

  Oyuncular: Bill HaderStephen RootSarah Goldberg

  Başrolünde Bill Hader'ı izleyeceğimiz dizi, Barry isimli eski bir askerin kendini Los Angeles’ta tiyatro sahnesinde bulmasını oldukça komik bir dille anlatacak.

  Misfits

  Misfits

  Yönetmen: Howard Overman

  Oyuncular: Nathan Stewart-JarrettJoseph GilgunNatasha O'KeeffeToplum hizmetinde çalışan beş genç, çalıştıkları sosyal hizmet kurumunda bir gün çıkan fırtına sonucu özel güçler kazanırlar. Her birinin farklı bir gücü vardır, ancak yine her birinin aklı beş karış havada olduğu için güçlerini saçmasapan işlerde kullanmayı tercih ederler

  Russian Doll

  Russian Doll Yönetmen: Natasha LyonneAmy PoehlerLeslye HeadlandOyuncular: Natasha LyonneCharlie BarnettGreta Lee  Russian Doll, New York City'de sıradan bir partiye katıldığını zanneden ancak saatler ilerledikçe, esrarengiz bir şekilde, buradan ayrılamayacağını fark eden bir genç kadının maceralarını işliyor.

  Fleabag

  Fleabag

  Yönetmen: Phoebe Waller-Bridge

  Oyuncular: Phoebe Waller-BridgeBrett GelmanAndrew ScottFleabag, Londra'da tek başına ayakları üzerinde durmaya çalışan bir kadının hikayesini konu ediyor. Dizide, 30'lu yaşlarındaki kadının aşk, aile ve iş hayatında yaşadığı gündelik olaylar ele alınıyor.

  Curb Your Enthusiasm

  Curb Your Enthusiasm

  Yönetmen: Larry David

  Oyuncular: Larry DavidCheryl HinesJeff GarlinCurb Your Enthusiasm, her şeye sahip olan bir adamın başına gelen olayları konu ediyor. Larry David, bir insanın mutlu olabileceği her şeye sahip. Sevgi dolu bir eş, iyi arkadaşlar, başarılı bir kariyer ve harika bir ev. Peki onun hayatında yanlış giden ne olabilir ki?

  Louie

  Louie

  Yönetmen: Louis C.K.

  Oyuncular: Louis C.K.Robin WilliamsKendi hayatının kurgusal bir versiyonunu anlatan Louis C.K., dizide stand-up yapan, boşanmış bir iki çocuk babasını oynuyor. Elbette kara mizah ve kahkaha dolu hikayeler izleyiciyle buluşuyor.

  The Kominsky Method

  The Kominsky Method

  Yönetmen: Chuck Lorre

  Oyuncular: Michael DouglasAlan ArkinSarah BakerChuck Lorre tarafından yazılan The Komnisky Method; yıllar önce aktör olarak kısa süreli bir başarı yakalamış, şimdi ise saygı gören bir Hollywood aktör koçu olan Sandy Kominsky etrafında geçiyor. Sandy Kominsky karekterini Michael Douglas'ın canlandırdığı dizide, onun uzun süreli menajeri ve arkadaşı Norman rolünü ise Alan Arkin oynuyor.

  Extras

  Extras Yönetmen: Stephen MerchantRicky GervaisOyuncular: Ricky GervaisAshley JensenStephen Merchant 

  Andy Millman (Ricky Gervais) hırsı ve bol senaryosu olan bir aktör. İşe yaramaz bir menajerle, ekstra olarak çalışmak için rol arayan Andy'nin kariyerini yükseltme girişimleri her zaman başarısızlık ve utançla sonuçlanmaktadır. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top