Hesabım
  Fantastik Canavarlar'da Johnny Depp'in Yerini Alabilecek 9 İsim
  8 Kas 2020 - 16:17

  Johnny Depp'in ayrılmasıyla boşa çıkan Grindelwald rolünü kim oynayacak?

  Colin Farrell
  1. Colin Farrell +
  Colin Farrell

  Başarılı oyuncu Colin Farrell, daha önce serinin ilk filmi olan Fantastic Beasts and Where to Find Them'de Graves rolünü canlandırmıştı. 
  Devamı...
  Warner Bros., Johnny Depp'in Fantastic Beasts serisinden çıktığını yeni vizyon tarihiyle birlikte duyurdu. Şirket, eşini dövdüğü iddiası bulunan, bu konuda haber yapan The Sun dergisine açtığı davayı kaybeden Johnny Depp'in filmden ayrılmasını istedi ve Depp, buna saygı duyarak kabul etitğini açıkladı. Üç devam filmi daha yayınlaması beklenen film serisinin geleceğinin anahtar karaktei olan Gellert Grindelwald rolün elbette yeni bir isimle devam edecek ve hayranlar şimdiden bu oyuncunun kim olabileceğini tartışmaya başladı.

  Grindelwald, daha sonra Muggle karşıtı sihirbazlardan oluşan ırkçı bir orduya liderlik etmeye devam eden Albus Dumbledore’un çocukluk arkadaşı olduğu için, kötü karakter, Harry Potter serisinin hem kitap hem de film formunda büyük bir öneme sahipti. Potter olaylarından çok önce geçen Fantastik Canavarlar serisi, Grindelwald'ın ordusunu nasıl inşa ettiğine ışık tuttu ve muhtemelen seri ilerledikçe zirveye ulaşacak. Dumbledore ve Grindelwald arasındaki tarihi savaşı da yakında göreceğiz. Bu nedenle, WB'nin bir değişiklik arayışında olmasıyla, ileride rolü doldurmak için kimin en uygun olacağına ilişkin önerileri sunmanın makul olacağını düşündük. İşte, Fantastik Canavarlar serisinde Johnny Depp'in yerine geçebilecek 9 oyuncu!
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top