Hesabım
  Fantastik Canavarlar'da Johnny Depp'in Yerini Alabilecek 9 İsim

  Johnny Depp'in ayrılmasıyla boşa çıkan Grindelwald rolünü kim oynayacak?

  Warner Bros., Johnny Depp'in Fantastic Beasts serisinden çıktığını yeni vizyon tarihiyle birlikte duyurdu. Şirket, eşini dövdüğü iddiası bulunan, bu konuda haber yapan The Sun dergisine açtığı davayı kaybeden Johnny Depp'in filmden ayrılmasını istedi ve Depp, buna saygı duyarak kabul etitğini açıkladı. Üç devam filmi daha yayınlaması beklenen film serisinin geleceğinin anahtar karaktei olan Gellert Grindelwald rolün elbette yeni bir isimle devam edecek ve hayranlar şimdiden bu oyuncunun kim olabileceğini tartışmaya başladı.

  Grindelwald, daha sonra Muggle karşıtı sihirbazlardan oluşan ırkçı bir orduya liderlik etmeye devam eden Albus Dumbledore’un çocukluk arkadaşı olduğu için, kötü karakter, Harry Potter serisinin hem kitap hem de film formunda büyük bir öneme sahipti. Potter olaylarından çok önce geçen Fantastik Canavarlar serisi, Grindelwald'ın ordusunu nasıl inşa ettiğine ışık tuttu ve muhtemelen seri ilerledikçe zirveye ulaşacak. Dumbledore ve Grindelwald arasındaki tarihi savaşı da yakında göreceğiz. Bu nedenle, WB'nin bir değişiklik arayışında olmasıyla, ileride rolü doldurmak için kimin en uygun olacağına ilişkin önerileri sunmanın makul olacağını düşündük. İşte, Fantastik Canavarlar serisinde Johnny Depp'in yerine geçebilecek 9 oyuncu!

  Colin Farrell

  Colin Farrell Başarılı oyuncu Colin Farrell, daha önce serinin ilk filmi olan Fantastic Beasts and Where to Find Them'de Graves rolünü canlandırmıştı. 

  Robert Downey Jr.

  Robert Downey Jr. Altın Küre ödüllü oyuncu, Marvel filmleriyle ve Iron Man rolüyle geniş bir hayran kitlesine sahip.

  Dan Stevens

  Dan Stevens Genç oyuncu, yakın zamanda Legion adlı fantastik bilim-kurgu dizide başrollerden birini canlandırmıştı.

  Michael Shannon

  Michael Shannon İki kez Oscar adayı olan Michael Shannon, en iyi film ödüllü fantastik film The Shape of Water'da rol almıştı.

  Tom Hardy

  Tom Hardy

  VenomMad Max Fury Road ve Dark Knight Rises gibi fantastik filmlerde oynayan Hardy de bu rol için potansiyel isimler arasında.

  Adam Driver

  Adam Driver Gelmiş geçmiş en önemli serilerden biri olan Star Wars'un son üçlemesinde yer alan Adam Driver, Kylo Ren rolünü üstlenmişti.

  Hugh Grant

  Hugh Grant Daha çok romantik komedi filmleriyle tanınan İngiliz aktör, Wachowski'lerin Cloud Atlas filminde yer almıştı.

  James McAvoy

  James McAvoy Daha önce fantastik gerilim Split'te başrol oynayan aktör, şu sıralar His Dark Materials'ın kadrosunda yer alıyor.

  Tilda Swinton

  Tilda Swinton Şirket, büyük bir süprize ima atmak isterse, benzer rollerde oynayan Tilda Swinton'dan daha iyi biri isim olamaz.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top