Hesabım
  Merakla Beklenen The Matrix Resurrections'tan Resmi Poster!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 17 Kas 2021 - 17:42

  Filmin ilk resmi posteri paylaşıldı!

  Efsaneler arasında yer alan film serisi Matrix'in dördüncü bölümü olan The Matrix Resurrections'tan ilk poster paylaşıldı. Heyecanla beklenen film, 24 Aralık 2021 tarihinde vizyonda olacak ve izleyiciyle buluşacak. 1999 yılında sinemaya yön veren filmlerden biri olarak gösterime giren The Matrix ve 2003 yılında peş peşe vizyona giren The Matrix Reloaded ve The Matrix Revolutions'ın devam filmi olan The Matrix Resurrections, 18 yıl sonra Neo ve Trinity'nin geri dönüşünü müjdeliyor.

  Lana Wachowski'nin bu kez tek başına yönettiği ve senaryosunu David Mitchell ve Aleksandar Hemon'la birlikte kaleme aldığı film, Neo'nun kafasındaki bazı soru işaretlerini bulmaya çalışmasıyla başlıyor. Yine yaratıcı görsel tercihlerin olduğu film, etkileyici senaryo ve elbette aksiyon sahneleriyle dolu olacak. Paylaşılan posterde, Neo ve Trinity başta olmak üzere, yeni filmin ön planında yer alan karakterler görülüyor.

  Orijinal filmlerde Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith ve Lambert Wilson gibi isimler yeniden karşımıza çıkacak. Oyuncu kadrosuna yeni eklenen isimler arasında Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick HarrisJessica Henwick, Ellen Hollman, Jonathan Groff, Christina Ricci ve Priyanka Chopra Jonas  yer alıyor. Film, 24 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top